Hakkımızda
BILBERK BILGISAYAR REKLAMCILIK SAN. DIS TIC. LTD .STI 

Sirketimiz 1995 yilinda kurumsal müsterilere bilisim teknolojileri konusunda satis ve satis sonrasi destek hizmetleri vermek amaciyla kurulmustur. 

Genç ve dinamik kadrosuyla kurulusundan günümüze kadar müsterilerini anlamaya ve onlarin ihtiyaçlarina uygun çözümler sunmaya özen göstermistir. Sirket politikasi olarak amatör ruh ve profesyonel yaklasim ilkelerini daima ön planda tutan Sirketimiz birçok müsterisi ile çok uzun süreli iliskiler kurabilmeyi basarmistir. 2004 yilinda baslatilan yeniden yapilanma ve yeni teknolojilere odaklanma çalismalari neticesinde Muadil Kartus ve Printer Teknolojilerine yatirim yapilmasina karar verilmistir. Bu konuda yapilan distribütörlük anlasmalarinin yani sira 1,5 yillik titiz ve sabirli bir çalisma sonucunda tamamen Sirketimiz bünyesinde tasarlanan ve üretimi Yurtdisinda yapilan Berk-Jet Kartuslari Mart 2004 sonlarinda piyasaya sunulmustur. Sirketimiz halen Printer Parça ve Tüketim malzeme ürünleri ve diger kompanentler konusunda yürütmekte oldugu distribütörlük çalismalari yaninda tasarim ve üretim faaliyetlerine tüm hiziyla devam etmektedir. Yeni tasarlanan ?erit ve Toner gibi yeni ürünleri de yak?n bir zaman içerisinde satisa sunulacaktir. Üretimini yaptirmis oldugumuz ve dagiticiligini üstlendigimiz tüm ürünlerimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi olan partnerlerimiz tasarim, üretim, montaj ve diger tüm iÅŸ süreçlerini bu sisteme tasimistir. 

Vizyonumuz

Sirketimizin gelecek için ana hedefi Muadil Kartus ve Printer Parçalari Teknolojileri konusunda gerekli tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ve kendi alaninda lider sirket haline gelmektir. Özellikle Türkiye'nin özgün olarak tasarlanip üretilen ilk birkaç markalarindan biri olma özelligini de tasiyan Berk-Jet Muadil Kartus ve Printer Parçalari üretimi ve yeni ürünlerin gelistirilmesi konusundaki yatirimlara devam etmek de öncelikli hedefler arasindadir.  

Misyonumuz

Müsterilerimiz ve is ortaklarimiz ile dogru platformlarda siki iliskiler kurarak onlari anlamaya ve ihtiyaçlarina uygun çözümler sunmaya ilk kuruldugu günkü heyecaniyla devam etmektir

Degerlerimiz:

Sorumluluk , Müsteri ve çalisan mutlulugu , Güvenilirlik, Dürüstlük ,Mükemmeliyet , Takim Çalismasi ,Yönetim , Basari ,Karsilikli saygi ve sevgi